Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Akumulatory Varta Blue Dynamic

Idealny akumulator, który zapewni Ci niezawodny start każdego ranka i nie zawiedzie Cię przez cały dzień. Jeśli Twój codzienny grafik jest zapełniony: dojazd do pracy, zawiezienie i odebranie dzieci ze szkoły, wyjazd na zakupy, to z całą pewnością potrzebujesz niezawodnego akumulatora, który dotrzyma Ci kroku przez cały dzień.

Akumulator Varta Blue Dynamic to idealny wybór dla tych, którzy muszą polegać na swoim samochodzie codziennie, niezależnie od warunków pogodowych. Wybierz Varta Blue Dynamic, a otrzymasz optymalną moc i solidne wykonanie lub zdecyduj się na jeszcze nowszy i mocniejszy model Varta Blue Dynamic EFB z zaawansowaną technologią i wzmocnioną konstrukcją, która pozwala sprostać o wiele wyższym wymaganiom energetycznym  np. w pojazdach z systemem Start-Stop lub wyposażonych w dużą ilość odbiorników energii (podgrzewane siedzenia, klimatyzacja, asystent parkowania lub inne urządzenia elektryczne). Varta Blue Dynamic zapewnia niezawodność i Twój spokój ducha. Sprawdź jaki akumulator potrzebujesz do swojego pojazdu - jaki akumulator do samochodu

 

VARTA blue dynamic

Kup teraz - akumulatory Varta

 

akumulatory kalisz

BIERZESZ NOWY, ODDAJESZ STARY AKUMULATOR !

W związku z powyższym jeżeli masz zużyty akumulator, niezależnie w jakim jest on stanie przywieź go do nas. Nasza firma zutylizuje go BEZPŁATNIE !